O firmie

01

Historia

Działamy od 1994 roku. Wdrażamy nasze własne, autorskie rozwiązania od 25 lat. Za nami kilkaset udanych projektów, które pomogły zrealizować plany biznesowe naszych partnerów i ich klientów.

Wszystko zaczęło się od budowania wyświetlaczy dla zegarów. W naturalny sposób następnym etapem rozwoju ?rmy stały się zegary przemysłowe, a później systemy zarządzania czasem. Na przestrzeni lat ?rma rozszerzała zakres działalności o nowe specjalizacje i obszary.

02

Misja

Pragniemy tworzyć pożyteczne, intelektualnie satysfakcjonujące rozwiązania technologiczne, które wyznaczają nowe standardy branży.

03

Działanie

Skuteczne i efektywne. Sukcesy naszych partnerów świadczą o nas. Bo dzięki nam nasi partnerzy zdobywają przewagę konkurencyjną. A ich klienci osiągają dominującą pozycję na rynku. Działamy tak, ponieważ wierzymy w trwałe relacje biznesowe, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał ciągłej innowacji. Nasze działanie opiera się na różnych formach bliskiej współpracy. W większości wypadków kooperacja z klientami trwa latami, a my stajemy się ich głównym partnerem technologicznym.

Mamy w swoim portfolio rozwiązania skierowane do wielkiego przemysłu, branży motoryzacyjnej, instytucji państwowych i pożytku publicznego, placówek kulturalnych, mediów, związków wyznaniowych oraz produkty skierowane bezpośrednio do konsumentów, a realizacje naszych projektów można spotkać w wielu krajach i na innych kontynentach.

Wybrani klienci