fbpx

O
nas

Firma INQUEL od 1994 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanych urządzeń elektronicznych i systemów informatycznych oraz ich wzajemną integracją. Pomagamy rozwijać się naszym klientom poprzez zastosowanie zaawansowanej technologii z obszaru elektroniki i informatyki. Prawdopodobnie nawet o tym nie wiedząc spotykasz się na co dzień z produktami, których sercem są tworzone przez nas rozwiązania… Grzejniki dotykowe w domu, zabawki sterowane aplikacjami mobilnymi, termowizyjne systemy zliczające w centrach handlowych, atomowe wzorce czasu w elektrowniach, rozproszone systemy zegarowe w teatrach to tylko kilka przykładów naszych projektów. Chcesz z nami współtworzyć niesamowite produkty? Zapraszamy

Rozwijaj się z nami

WYSŁANIE APLIKACJI

Pracownik Działu HR oceni Twoją aplikację pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi w ofercie (doświadczenie zawodowe, wykształcenie, kwalifikacje). Z kandydatami spełniającymi w największym stopniu nasze oczekiwania, skontaktujemy się w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej, będącej pierwszym etapem rekrutacji na dane stanowisko.

REKRUTACJA

Podczas rozmowy będziesz mieć okazję nie tylko na zaprezentowanie swojej osoby, ale też na dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami oraz zadanie pytań dotyczących pracy na danym stanowisku.

PRZEDSTAWIENIE WARUNKÓW ZATRUDNIENIA

Po pozytywnym „przejściu” wszystkich etapów rekrutacji czeka Cię rozmowa na temat warunków zatrudnienia. Niezależnie od wyników rekrutacji w przeciągu 2 tygodni od rozmowy otrzymasz informację zwrotną.

Wypełnij formularz

    STANOWISKO

    ELEKTRONIK – ELEKTROMONTER
    Umowa o pracę / Pracownik fizyczny / Praca od zaraz / Pełny etat / Praca stacjonarna /
    Tryb wypłaty miesięczna /

    Dni pracy:

    poniedziałek – piątek / Godziny pracy: 6:00-14:00, 7:00-15:00/ 8:00-16:00

    Twój zakres obowiązków:
    – montaż mechaniczny (skręcanie obudów, osadzanie podzespołów)
    – lutowanie elementów elektronicznych (przewlekanych)

    Nasze wymagania:
    – zdolności manualne
    – dobra organizacja pracy

    DODATKOWE ATUTY:
    – co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    – doświadczenie w lutowaniu i montażu elementów elektronicznych (THT, SMD)
    – samodzielność

    To oferujemy:
    – umowę o pracę
    – ubezpieczenie grupowe
    – dobrą atmosferę pracy

    Benefity:
    – ubezpieczenie na życie
    – brak dress code’u
    – kawa / herbata