fbpx

O
nas

Firma INQUEL od 1994 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanych urządzeń elektronicznych i systemów informatycznych oraz ich wzajemną integracją. Pomagamy rozwijać się naszym klientom poprzez zastosowanie zaawansowanej technologii z obszaru elektroniki i informatyki. Prawdopodobnie nawet o tym nie wiedząc spotykasz się na co dzień z produktami, których sercem są tworzone przez nas rozwiązania… Grzejniki dotykowe w domu, zabawki sterowane aplikacjami mobilnymi, termowizyjne systemy zliczające w centrach handlowych, atomowe wzorce czasu w elektrowniach, rozproszone systemy zegarowe w teatrach to tylko kilka przykładów naszych projektów. Chcesz z nami współtworzyć niesamowite produkty? Zapraszamy

Rozwijaj się z nami

WYSŁANIE APLIKACJI

Pracownik Działu HR oceni Twoją aplikację pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi w ofercie (doświadczenie zawodowe, wykształcenie, kwalifikacje). Z kandydatami spełniającymi w największym stopniu nasze oczekiwania, skontaktujemy się w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej, będącej pierwszym etapem rekrutacji na dane stanowisko.

REKRUTACJA

Podczas rozmowy będziesz mieć okazję nie tylko na zaprezentowanie swojej osoby, ale też na dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami oraz zadanie pytań dotyczących pracy na danym stanowisku.

PRZEDSTAWIENIE WARUNKÓW ZATRUDNIENIA

Po pozytywnym „przejściu” wszystkich etapów rekrutacji czeka Cię rozmowa na temat warunków zatrudnienia. Niezależnie od wyników rekrutacji w przeciągu 2 tygodni od rozmowy otrzymasz informację zwrotną.

Wypełnij formularz
  STANOWISKO

  ELEKTRONIK – ELEKTROMONTER
  Umowa o pracę / Pracownik fizyczny / Praca od zaraz / Pełny etat / Praca stacjonarna /
  Tryb wypłaty miesięczna /

  Dni pracy:

  poniedziałek – piątek / Godziny pracy: 6:00-14:00, 7:00-15:00/ 8:00-16:00

  Twój zakres obowiązków:
  – montaż mechaniczny (skręcanie obudów, osadzanie podzespołów)
  – lutowanie elementów elektronicznych (przewlekanych)

  Nasze wymagania:
  – zdolności manualne
  – dobra organizacja pracy

  DODATKOWE ATUTY:
  – co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  – doświadczenie w lutowaniu i montażu elementów elektronicznych (THT, SMD)
  – samodzielność

  To oferujemy:
  – umowę o pracę
  – ubezpieczenie grupowe
  – dobrą atmosferę pracy

  Benefity:
  – ubezpieczenie na życie
  – brak dress code’u
  – kawa / herbata