współpraca

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

INQUEL to projektowanie układów i urządzeń elektronicznych (elektroniki)

Projektowanie urządzeń elektronicznych, czyli unikatowe i dopasowane rozwiązania dostarczane poprzez systemy informatyczne i urządzenia elektroniczne. Żaden projekt nie jest dla nas zbyt mały, ani zbyt duży. Ani zbyt nietypowy. Spektrum tematów jest nieograniczone. Współpracujemy zarówno z instytucjami publicznymi, jak i z dużymi, małymi oraz przyszłymi przedsiębiorstwami. Produkcja urządzeń elektronicznych to dla nas coś więcej niż pasja.

Dzięki nam kilkaset niemieckich szkół jest wyposażonych w system głosowego ostrzegania przed zagrożeniem np. pożarowym.

W cementowniach Lafarge i Kopalniach Cemex pracują nasze systemy zarządzania procesem wydawania towarów.

Autobusy komunikacji miejskiej w wielu miastach Polski tankując paliwo korzystają z naszego systemu monitoringu i dystrybucji paliw. Ten sam system wykorzystują warsztaty samochodowe Mercedesa, Volkswagena, Audi, DAF-u.

Braliśmy udział w projekcie modernizacji wschodnich przejść granicznych w momencie wejścia Polski do UE – na każdym przejściu znajdują się obecnie sieciowe zegary pobierające czas z satelit. W ten sposób synchronizowane są zdarzenia rejestrowane na poszczególnych przejściach.

W BRANŻY TECHNOLOGII JESTEŚMY
AGENCJĄ FULL-SERVICE.

To nasza przewaga. Doradzamy, projektujemy, wdrażamy, a jeśli rozwiązanie tego wymaga: produkujemy i zajmujemy się dalszym życiem produktu.

Realizacja złożonego projektu jest jak wyprawa na szczyt. Dowody naszej skuteczności znajdziesz w bibliotece realizacji w zakładce PROJEKT i PRODUKT.

 

ROZWIJAMY 
PROJEKTY

 

Jeśli szukasz unikatowego rozwiązania biznesowego, które byłoby w pełni dopasowane do twoich potrzeb – znajdziemy je.

czytaj więcej >

Unikatowe rozwiązanie, to urządzenie, program lub system, którego jeszcze nikt inny na rynku nie oferuje. Projektowane indywidualnie i od podstaw.

Indywidualne potrzeby biznesowe, to wszystkie specyficzne okoliczności twojego biznesu. Problem, który chcesz rozwiązać. Albo szansa, którą planujesz wykorzystać.
 

 

JAK TO ROBIMY?

Każdy projekt to dla nas wyzwanie. Analizujemy potrzeby. Identyfikujemy problem. Określamy szanse i możliwości.

Twoja wizja i pomysłowość jest niezwykle ważna. Ty znasz swoją branżę najlepiej i wiesz, co w twoim biznesowym świecie jest Mount Everestem. Na podstawie tych informacji tworzymy specyfikację oczekiwanych wyników.

Na tym etapie poznajemy kompetencje i zasoby twojej firmy. Używane dotychczas narzędzia oraz zgromadzone doświadczenia. Wszystko po to, by zmaksymalizować potencjał i skuteczność realizowanego projektu.

Ocena złożoności i poziomu skomplikowania przedsięwzięcia pozwala nam na sformułowanie odpowiedniej mieszanki kosztów i czasu. Oczywiście dla osiągnięcia najwyższej jakości.

• Poszukiwanie rozwiązań

Najwyższy czas, by wyznaczyć ścieżki dostępu, możliwe drogi do celu. Opisujemy każde z nich, omawiamy stan początkowy, końcowy, plusy i minusy, harmonogram oraz koszty.

Porównujemy proponowane rozwiązania. Najlepsze zawsze jest tylko jedno. Pomagamy je odnaleźć na podstawie wcześniej zdefiniowanych kryteriów.

• SCRUM, czyli realizacja

Projektem zajmujemy się od a do zet w oparciu o metodykę zarządzania projektami ScrumAgila z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi: Atlassian® JIRA i Atlassian® GreenHopper.

Dzięki metodyce zarządzania projektem bardzo szybko dostarczamy pierwszy funkcjonujący prototyp.Efektem dalszej pracy są coraz bardziej kompletne prototypy na bieżąco uwzględniające wszystkie twoje uwagi i własne obserwacje.

• Wdrożenie

Nasza praca nie jest zakończona, dopóki rozwiązanie nie jest sprawdzone w rzeczywistości. Dopóki cel nie zostanie osiągnięty.

Jesteśmy agencją full-service. Doradzamy, projektujemy, wdrażamy, a jeśli rozwiązanie tego wymaga, z wielką ochotą produkujemy i zajmujemy się dalszym życiem produktu.
 

Dowody naszej skuteczności znajdziesz w bibliotece realizacji w zakładce PROJEKT >

< zwiń
 

ZARZĄDZAMY 
PRODUKCJĄ

 

Jeśli efektem twojego projektu będzie urządzenie – możemy powołać je do życia i objąć opieką po wdrożeniu.

czytaj więcej >

• Tailormade.

Nawet jeśli zamówienie dotyczy jednej sztuki lub gdy wymaga nietypowych rozwiązań – zapewniamy pozytywne przejście wszystkich potrzebnych testów. Zajmujemy się także uzyskaniem odpowiednich certyfikatów dopuszczających produkt do sprzedaży na rynkach unijnych i poza unijnych.

• Wiarygodne testy.

Posiadamy autorski system testowania urządzeń – w trakcie przygotowań do produkcji równolegle pracujemy nad indywidualnie przygotowanym środowiskiem testowym (włączając: programy, urządzenia elektroniczne, procedury), które później wykorzystujemy do uruchamiania urządzenia oraz testowania wszystkich jego funkcji. Dzięki całkowitej automatyzacji tego procesu każdy egzemplarz produkowanego urządzenia jest kompleksowo testowany i posiada swoją historię, która może być przydatna np. w trakcie serwisowania.

• Realizacja twojego planu.

W największym skrócie: ty zamawiasz potrzebną ilość sztuk i wyznaczasz termin – my kupujemy wszystkie elementy, wybieramy konstruktorów form wtryskowych i producenta obudowy, uzyskujemy najlepsze ceny, pilnujemy terminów, odbieramy gotowe urządzenie, pakujemy i wysyłamy, w razie potrzeby zajmujemy się montażem oraz marketingiem produktu.

• Opieka.

W trakcie eksploatacji jesteśmy gotowi do dalszej pracy. Również wtedy, gdy pojawią się nowe oczekiwania względem wyprodukowanego urządzenia. Zmodyfikujemy oprogramowanie. Dodamy nowe funkcjonalności, które wydłużają czas życia produktu oraz poprawiają jego konkurencyjność.
 

Dowody naszej skuteczności znajdziesz w bibliotece realizacji w zakładce PROJEKT > i PRODUKT >

< zwiń
 

TWORZYMY 
PRODUKTY

 

Jeśli będziesz chciał skorzystać z jednego z naszych gotowych systemów lub urządzeń – wskażemy to odpowiednie i zajmiemy się customizacją.

czytaj więcej >

Dla wielu instytucji oraz przedsiębiorstw gotowe systemy i urządzenia są rozwiązaniem optymalnym, łączącym w sobie efektywność i możliwe do pokrycia koszty. Są to rozwiązania sprawdzone, które dodatkowo możemy dopasować i dowolnie modyfikować. Znamy się na nich. Najpierw stworzyliśmy ich projekt. Później je wyprodukowaliśmy i wdrożyliśmy już w dziesiątkach przedsięwzięć naszych klientów.


Dowody naszej skuteczności znajdziesz w bibliotece realizacji w zakładce PRODUKT >

< zwiń

SZYBKI START

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Wystarczy telefon, email, wiadomość wysłana na naszej stronie. Im więcej opowiesz nam o swoim projekcie, tym szybciej i dokładniej odpowiemy na twoje pytania. Spotkaj się z nami. Nic nie zastąpi rozmowy.

Wiemy, jak kluczowe są informacje dotyczące kosztów projektu.
Ten wątek rozmowy pojawia się, gdy tylko uzyskamy zarys tematyki i zakresu projektu.

KONTAKT >

ZAMÓWIENIE >

>Usługi

zadaj pytanie

Nie musisz mieć konkretnego powodu, by do nas napisać.
Projekt to coś, o czym trzeba rozmawiać. W ten sposób jego rozwój nabiera tempa.

Zapytanie o projekt

Sprawy różne

Poznajmy się

  • minimalny
  • 1 tydzień
  • 2 tygodnie
  • 3 tygodnie
  • 1 miesiąc
  • 2 miesiące
  • 3 miesiące
  • 4 miesiące
  • 5 miesięcy
  • 6 miesięcy
  • dowolny

  *pola obowiązkowe

 • *pola obowiązkowe

 • *pola obowiązkowe

Zadaj pytanie