we need you

Doceniamy pasję i doświadczenie.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami wyślij CV na adres praca@inquel.pl

STANOWISKO HANDLOWCA

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie brała czynny udział w tworzeniu, oraz egzekwowaniu strategii sprzedażowej oraz realizacji targetów.

Kluczowe obszary odpowiedzialności:

  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży poprzez telemarketing, email marketing, targi i alternatywne kanały sprzedaży
  • Pełna obsługa bieżących zapytań ofertowych
  • Realizacja procesu sprzedażowego - wycena, ofertowanie, spotkania, sporządzenie i podpisanie umów, realizacja zamówień i opieka posprzedażowa
  • Utrzymywanie relacji z klientami i partnerami
  • Obsługa sprzedaży. Wystawienie i przyjmowanie zamówień, wystawienie faktur, kontrola płatności, obsługa programu CDN XL
  • Współpraca z dostawcami (krajowymi i zagranicznymi): bieżące rozmowy, zamówienie sprzętu, omówienie, negocjowanie i akceptacja warunków handlowych
  • Nawiązanie współpracy z nowymi dostawcami
  • Współpraca z działem marketingu w celu stworzenia optymalnych materiałów sprzedażowych i marketingowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Współpracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się zespołem

MŁODSZY PROGRAMISTA I ADMINISTRATOR APLIKACJI WEBOWYCH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała udział w całym cyklu wytwarzania oprogramowania: rozwój, modyfikacja oraz wdrażanie oprogramowania, jak również tworzenie dokumentacji.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania  w językach JAVA, Javascript
  • Tworzenie dokumentacji
  • Testowanie oprogramowania
  • Wdrażanie oprogramowania w środowisku testowym i produkcyjnym
  • Konfigurowanie i utrzymanie serwerów (Linux/Windows)

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (informatyka)
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz podstaw SQL
  • Znajomość programowania w JAVA i Javascript
  • Znajomość podstaw systemu Linux i Windows
  • Znajomość podstaw sieci komputerowej i TCP/IP
  • Znajomość j. angielskiego technicznego (umiejętność analizy dokumentacji technicznej)
  • Chęć rozwoju i ciągłego uczenia się
  • Dociekliwość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Odpowiedzialność, rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań i ciekawych projektów
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

>Firma >Kariera

zadaj pytanie

Nie musisz mieć konkretnego powodu, by do nas napisać.
Projekt to coś, o czym trzeba rozmawiać. W ten sposób jego rozwój nabiera tempa.

Zapytanie o projekt

Sprawy różne

Poznajmy się

    • minimalny
    • 1 tydzień
    • 2 tygodnie
    • 3 tygodnie
    • 1 miesiąc
    • 2 miesiące
    • 3 miesiące
    • 4 miesiące
    • 5 miesięcy
    • 6 miesięcy
    • dowolny

    *pola obowiązkowe

  • *pola obowiązkowe

Zadaj pytanie